ETİK YÖNETİMİ

ETİK

YÖNETİMİ

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii olarak kurulduğumuz günden bu yana temel değerlerine bağlı, iş ahlakı yüksek, güvenilir bir kurum olmanın gururunu taşımaktayız.

Sahip olduğumuz yeteneklerimiz ve ülkemizin güvenliğine hizmet eden projelerimizle savunma sanayiinde büyürken, en önemli varlığımız olan çalışanlarımızın değerlerimize bağlılığı bizleri bugüne dek daha da güçlü kıldı ve ileriye taşıdı. Kurumsal değerlerimizi ve etik ilkelerimizi korumak, geliştirmek ve aramıza katılan yeni arkadaşlarımıza aktararak kurum kültürümüzün sürekliliğini sağlamak en önemli görevlerimizden biri oldu.

Bu amaçla Şirketimiz politikaları, değerleri ve ilkeleri ile bütünlük içinde olan Etik El Kitabımız yeniden gözden geçirilmiştir.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii ailesi olarak Etik El Kitabımıza azami derecede özen göstereceğimize, kurumumuzu en doğru şekilde temsil edeceğimize, iş süreçlerimizi ve iş yapış şekillerimizi en doğru şekilde yöneteceğimize, müşterilerimiz ve paydaşlarımızla güvene dayalı ilişkiler kuracağımıza ve sonuçta kurumumuza değer katacağımıza olan inancım tamdır.


Prof. Dr. Temel KOTİL
Genel Müdür
 
ETİK HAT BAŞVURU KANALLARIMIZ:
 
Telefon: 05388612423