TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİİ’NİN YENİ TANITIM FİLMİ YAYINLANDI

Dünyanın en büyük 100 havacılık şirketi arasında yer alan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii yeni tanıtım filmini yayınladı. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, yeni tanıtım filmini ‘‘Geleceğine Güç Kat“ söylemi ile kullanarak yeni logo ve kimliğini pekiştirdi.

 

Gerçekleştirdiği havacılık projeleri ile dünya havacılık sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’nin yeni tanıtım filminin prodüksiyonunu ünlü yapım şirketi BÖCEK yapım gerçekleştirdi. Özgün projelerine ait ilk defa hava-hava videolarının sinematik olarak çekildiği tanıtım filminin çekimleri özel olarak getirtilen helikopter ile tamamlandı. Çekimleri tamamlanan tanıtım filminin müziği ise özel olarak bestelendi.

 

Film Yönetmenliğini birçok önemli filme imza atmış Dağhan Celayir’in yaptığı, hava görüntü yönetmenliğini ise Uğur İçbak’ın üstlendiği çekimler Ankara’da gerçekleştirildi.

 

KÜNYE

REKLAMVEREN: TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİİ

AJANS: COBRAND

YAPIM ŞİRKETİ: BÖCEK YAPIM

YÖNETMEN: DAĞHAN CELAYİR

YAPIMCI: OĞUZ PERİ

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: ÖZGÜN EKEN

HAVA ÇEKİMLERİ: UĞUR İÇBAK

MÜZİK: MARİOS TAKOUSHIS

ORKESTRA: FAMES-PROJECT / ALASTAIR KING

ÇEKİM PİLOTU: PHILIP MARTIN

 

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Hakkında

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, sabit ve döner kanatlı hava platformlarından insansız hava araçları ve uzay sistemlerine kadar entegre havacılık ve uzay sanayi sistemlerinin tasarım, geliştirme, modernizasyon, üretim, entegrasyon ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde 4 Milyon Metrekare açık, 640 Bin Metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’nin teknoloji merkezi konumunda olup; havacılık, uzay ve savunma sanayiinde küresel oyuncular arasında yer almaktadır.